Otevíráme nové klubovny!

Je to tady! Po několikaletém úsilí a dramatických událostech minulého roku (více na stránce o stavbě) konečně vidíme světlo na konci tunelu - nová, ale i stará, vyhořelá klubovna, se po stavbě a rekonstrukci obě otevírají, a takovou příležitost je třeba řádně oslavit!

Přijměte prosím pozvání na akci slavnostního otevření našich nových skautských kluboven dne 11. září 2021. Harmonogram akce je přibližně následující:

• 14:15 - začátek akce pro děti z našich oddílů
  • 16:00 - zahájení slavnostního ceremoniálu k otevření kluboven
  • 16:30 - možnost prohlídky kluboven, doprovodný program (výstavy, promítání)
  • 18:00 - koncerty: Ondřej Krejča z Litvínova a Leticie Outhierová z Říčan

Vemte prosím na vědomí:

• na akci bude dostupné občerstvení i WC
  • auto nechte na parkovišti zimního stadionu nebo v jeho okolí (v případě parkování v placené zóně nezapomeňte zaplatit parkovné)
  • pokud jste skauti (i bývalí), přijďte prosím, pokud možno, v krojích 🙂
  • akce se bude konat dle platných hygienických opatření v době konání – mějte prosím s sebou roušky a počítejte s možností, že může být potřeba potvrzení o COVID bezinfekčnosti (pro děti je ke stažení zde)

Aktuality prosíme sledujte na Facebookové události.

Téma: Pozvánky