Podpořte nás

Těžko bychom mohli fungovat bez nezištné podpory našich přátel a partnerů.

Díky dotacím, grantům, sponzorským darům, materiální pomoci či práci dobrovolníků zajišťujeme akce, které pomáhají dětem v seberealizaci a učí je smyslu pro fair-play.

Podpořte nás – konkrétní forma pomoci závisí jen na vás. Níže na stránce najdete, jaké máte možnosti. Děkujeme všem, kteří pomáhají českému skautingu.

Podporují nás:

Všichni partneři

Jak můžete pomoci i vy?

Šiřte naše dobré jméno

Pomozte nám šířit skautskou myšlenku do světa. Řekněte o skautech a našem středisku známým a kamarádům, zbytku rodiny. Doporučte naše oddíly. Nebo můžete třeba jen dát na vaše stránky odkaz, přejmenovat wifi síť na www.skaut.cz nebo nosit na batohu placku se skautským logem.

Sponzorujte nás

Činnost našeho střediska vyžaduje různé druhy služeb, materiálu, nástrojů a jiných produktů. Vaše dary či slevy na tyto artikly nám pomohou snížit provozní náklady a investovat více do obnovy a rozvoje. Přímé finanční prostředky můžete věnovat i k určitému účelu, např. na opravu klubovny nebo na snížení dětských poplatků za dopravu na mezinárodní akci.

Lípa Říčany

Zapojte se do práce u oddílu

Vedoucí našich oddílů občas potřebují krátkodobou pomoc a velmi uvítají zájemce z řad rodičů dětí i jejich přátel. Zkuste se informovat o pomoci se stavbou tábora, opravou klubovny nebo vařením na výpravě. Nabídnout jim můžete i materiální podporu, kterou využijí během své činnosti.

úterý 20. srpna 2013 17:43:33      admin