Přidej se k nám!

Chceš najít nové kamarády, hrát hry, naučit se nevšedním dovedostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Dětem a mládeži od 6 let nabízíme volnočasový program, který nejen baví, ale i vzdělává a vychovává. Každý týden probíhají schůzky v našem srubu u Marvánku, jednou za pár měsíců výlety, vícedenní výpravy a vrcholem oddílového roku je letní stanový tábor plný her, nezapomenutelných zážitků a upevnění přátelství a dovedností, které skauti a skautky získali na schůzkách a výpravách.

Pro skauty a skautky je skauting především o kamarádství a zážitcích. Skautské oddíly nabízí přátelské prostředí, ve kterém se mladí lidé postupně dobře poznají, zažijí spolu spoustu nevšedních aktivit, naučí se novým dovednostem a znalostem a zároveň získají povědomí o morálních principech, které skauty sjednocují. Díky tomu časem vytváří party a společenství, která drží pevně pospolu léta, desítky let a někdy i celé generace.

Chceš vědět víc? Přečti si více o našem středisku nebo navštiv oficiální stránky českých skautů.

Jak se přidat?

Přejdi na stránky oddílu, který je pro tebe vhodný, a přečti si jeho konkrétní náborové pokyny. Správný oddíl poznáš podle tabulky níže:

Kluk Holka
Říčany 6-10 let 3. smečka vlčat Bobři 5. roj světlušek
11-15 let 4. oddíl Jeleni 2. oddíl Dálava
16+ let 1. roverský kmen Diversity
Kolovraty 6-10 let 7. oddíl Kolovraty (+420 608 809 086)

Těšíme se na tebe!

 čtvrtek 22. srpna 2013 13:09:56      admin