Cyklotrophy 2022

V sobotu 24. 9. 2022 od 12:30 (začátek registrace) nás čeká již 7. ročník Cyklotrophy - dobrodružný, sportovní a zábavný cyklistický závod pro 2-4 členné týmy (minimálně 1 člen musí být pod 15 let a min. jeden nad 18 let).

Tentokrát se vypravíme do závratné výšky horského Nepálu. Čeká váš příjemná projížďka na kole po krásách Říčanskéh lesa a Říčan lehce okořeněná závodní atmosférou. Dále spousta kvízů a soutěží s nepálskou tematikou.

Vytvořte tým čítající 2 - 4 osoby, vyplňte přihlášku na webu, promazejte kolo a 24. 9. doražte - těšíme se na vás!

Podrobné informace o závodě naleznete níže. Přihlašovat se můžete buď emailem, nebo prostřednictvím online formuláře.

Přihlašování

Online přihlašovací formulář

Alternativně je možné přihlásit se pomocí přihlášky k vytištění - je třeba vyplnit, oskenovat a poslat na email marketa.hubinkova@skaut.cz

Cyklotrophy naleznete také na Facebooku.

středa 10. srpna 2016 14:16:49      Lukas.Pavelka