Cyklotrophy 2017

V neděli 17. 9. 2017 se konal druhý ročník dobrodružného, zábavného a hlavně rodinného cyklistického závodu Cyklotrophy. 2 – 4 členné týmy měly za úkol během 2,5 hodiny zdolat cca 10 km dlouhou trasu v terénu a plnit různé úkoly od kvízů až po technické práce.

Úkoly byly různé náročné a různě obodované: výměna kola u auta a nýtování řetězu si zkusila napoprvé nejedna maminka, opičí ráfková dráha či jízda na nepojízdném kole vyzkoušela rodinnou spolupráci. Mezi další stanoviště patřila romantická plavba ve veslici na Mlýnském rybníku, stavba Da Vinciho mostku, slalom na kole s kelímkem vody, skládačka v japonské zahradě, dalekohled…program nabitý.

I přes očekávanou nepřízeň počasí vše vyšlo skvěle. Místy vykouklo i sluníčko a ti stateční co dorazili, si vše patřičně užili. Atmosféru zpříjemňovalo skvělé občerstvení v podání Jardy Rajtory.

Díky sponzorským darům od OZ Brázda, s. r. o. si vyčerpaní závodníci doplnili vitamíny ovocným barem, maso Gaube darovalo klobásky nejenom na gril, ale i do gulášové polévky a koření Kotány dochutilo dipy nejrůznějších omáček ke špízům a pečeným bramborám. Reflexní prvky pro všechny soutěžící dodal BESIP.

Akce se konala za finanční podpory města Říčany. Velmi děkujeme všem sponzorům a donátorům! Příští rok opět u skautské klubovny a 3. ročník!!!

Fotografie z akce naleznete na našich Facebookových stránkách.

Správné výsledky soutěžních kvízů naleznete zde.

Pokud máte zájem o zaslání fotek, kontaktujte prosím Markétu Hubínkovou - marketa.hubinkova@skaut.cz.

10. srpna 2016 14:16:49      Lukas.Pavelka