Cyklotrophy 2019

V neděli 21.9. 2019 od 12:30 (začátek registrace) nás čeká již 4. ročník Cyklotrophy - dobrodružný, sportovní a zábavný cyklistický závod pro 2-4 členné týmy (minimálně 1 člen musí být pod 15 let a min. jeden nad 18 let).

Tentokrát se vypravíme do Mongolska. Čeká vás příjemná projížďka na kole po krásách Říčanskéh lesa a Říčan lehce opepřená závodní atmosférou. Dále spousta kvízů a soutěží s mongolskou tematikou. Vytvořte tým čítající 2 - 4 osoby, vyplňte přihlášku na webu, promazejte kolo a 21. 9. doražte. Samozřejmostí je i ochutnávka mongolské kuchyně :-) a případvné aktivity. Těšíme se na vás!

Podrobné informace o závodě naleznete níže, přihlašovat se můžete buď emailem, nebo prostřednictvím online formuláře.

Možnosti přihlášení:

Plákat letošníkho ročníku si můžete stáhnout zde. Cyklotrophy naleznete také na Facebooku.

10. srpna 2016 14:16:49      Lukas.Pavelka